KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101359
nr 1210 1359
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Skärgårdshamn. Signerad, daterad 1948. Olja på duk på pannå, 44x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:56:13
700 kr
900 kr
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers